Uneel | Usługi
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
SZKOLENIA

Lubimy łączyć szkolenia z warsztatami, gdyż wierzymy, że przez bezpośrednie zaangażowanie uczestników i ich osobiste działanie można uzyskać najlepsze rezultaty oraz satysfakcję. Specjalizujemy się w tematyce zakresu związanej z kreowaniem wizerunku. Odkrywamy tajniki dobrego wyglądu, komunikacji wizualnej oraz garderoby skrojonej na miarę. Pomagamy odnaleźć indywidualny styl i osiągnąć sukces w odniesieniu do osób, marek i produktów. Tworzymy programy szkoleń zgodne z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Mamy doświadczenia w tworzeniu bardzo intensywnych, trwających zaledwie 2 godziny spotkań, lecz także w realizacji ponad rocznych programów indywidualnych. Dotychczas z naszych szkoleń skorzystało ponad 3300 osób.

ZOBACZ
EVENTY

Na swoim koncie mamy ponad 600 rożnego rodzaju realizacji. Od ponad 10 lat wspieramy działania agencji, oraz Klientów bezpośrednich – od oprawy plastycznej, poprzez atrakcje, stoiska specjalistyczne i komunikację wizualną, aż po pełną organizację i koordynację. W ramach budowania wizerunku stworzyliśmy ponad 10 000 stylizacji, ponad tysiąc kostiumów i kilkanaście tysięcy makijaży i fryzur. Sprawiamy, że wydarzenia naszych Klientów są bardziej stylowe i personalizowane, co w realny sposób przekłada się na poprawę ich wizerunku.

ZOBACZ
ORGANIZACJA

Zajmujemy się nie tylko organizacją własnych usług. Organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, począwszy od team building aż po imprezy masowe. Każde spotkanie towarzyskie jest odzwierciedleniem wizerunku Państwa firmy, jako specjaliści w tej dziedzinie zwracamy szczególną uwagę na detale. Nie powtarzamy opracowanych scenariuszy, dbamy o to, by każdy event był niepowtarzalny, powtarzalna jest jedynie wyjątkowość. Tajemnica naszego sukcesu tkwi w naszym doświadczeniu, talentach oraz pasji, które wykorzystujemy, by zaoferować Państwu najwyższy poziom obsługi.

ZOBACZ
WIZERUNEK

Kreowanie wizerunku jest długotrwałym procesem tworzenia nie tylko wyglądu zewnętrznego, lecz także sposobu bycia lub zachowania. Niekiedy może wydawać się, że jest to wiedza tajemna, jednak w rzeczywistości chodzi o zbiór reguł, które wymagają dyscypliny i chęci współpracy. Bez względu na to, kim jesteśmy, warto świadomie określać swoje cele i urzeczywistniać je w postaci przemyślanego i spójnego obrazu. Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku artystów, osób publicznych, pracowników instytucji rożnych sektorów, od małych i średnich przedsiębiorstw aż po międzynarodowe korporacje. Tworzymy image nie tylko osób rozpoznawalnych publicznie, lecz także każdego, kto pragnie w swoim życiu zmiany. Wspieramy tworzenie marek, produktów oraz komunikacji wizualnej. Zajmujemy się również kompleksowym tworzeniem brandingu.
Do tej pory z naszych konsultacji skorzystało ponad 70 firm.

ZOBACZ
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

Znam swoje mocne strony, dzięki temu potrafię wzmacniać i rozwijać moich Klientów, by byli jak najlepszą wersją samych siebie. Jak to możliwe? Przez lata uznawałam wiele moich cech za wady, dopóki nie przeprowadziłam badania Clifton StrengthsFinder, który potwierdził, że posiadam wyjątkowy zestaw talentów, który doskonale sprawdza się w mojej pracy Jaki?

AKTYWATOR

Dzięki działaniu projekty stają się rzeczywistością.

STRATEG

Wybiorę dla Ciebie najlepszą drogę.

MAKSYMALIZACJA

Dzięki temu osiągniemy wspólnie efekt „wow” .

KOMUNIKATYWNOŚĆ

Potrafię mówić,
słuchać również.

INDYWIDUALIZACJA

Dla mnie Jesteś wyjątkowa/wyjątkowy.

SUKCES

Kiedy zaczynamy?