Uneel | Marka Uneel
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
MARKA UNEEL

Markę Uneel stworzyła Elżbieta Lepianka w 2005 roku. Usługi jej firmy ewoluowały równie szybko jak rozwój tej utalentowanej kreatorki. „Tworzyć, kreować, wzbudzać emocje – to moja dewiza i przesłanie. Cenię kompetencję i profesjonalizm w moim zawodzie a jednocześnie obycie i wzbogacanie się pokrewnymi dziedzinami takimi jak sztuka, scenografia, malarstwo czy muzyka”.

Elżbieta Lepianka – z zawodu ekonomista, pedagog, muzyk, charakteryzator, scenograf, stylista i mistrz fryzjerstwa – jest pełną energii i chęci do działania kobietą, która odnalazła swoją pasję i połączyła wszystkie zawody i talenty w jedno: kreowanie wizerunku. W 2015 roku stworzyła swoją drugą markę specjalizującą się w kreowaniu wizerunku ślubnego – StyloveŚluby.

ELŻBIETA LEPIANKA

Ze względu na wykształcenie, umiejętności i bogate doświadczenie w zawodach takich jak charakteryzator, trener, kostiumolog, mistrz fryzjerstwa oraz stylista Elżbieta Lepianka jest doskonałym kreatorem wizerunku. Rozpoczynając od analizy sylwetki, garderoby, pozycji zawodowej oraz celów do osiągnięcia tworzy nowy image nie tylko osób rozpoznawalnych publicznie i pracowników korporacji, lecz także każdego, kto pragnie
w swoim życiu zmiany. Do grona jej klientów należą również instytucje, które korzystają
z kompleksowych usług tworzenia wizerunku dla swojego personelu. Dzięki związkom
ze środowiskiem modowym często stylizuje pokazy oraz współpracuje z projektantami podczas tworzenia kolekcji. Dodatkowo ukończenie wydziału malarstwa i scenografii pozwala jej się w pełni realizować przy tworzeniu plastycznej oprawy wszelkiego rodzaju eventów.

DLA KOGO PRACUJEMY?

KLIENCI INDYWIDUALNI

Świadomość społeczeństwa jest coraz większa, dlatego coraz trudniej jest osiągnąć sukces bez odpowiedniego wizerunku. Jest on często pomijany w tworzeniu osobistej marki, co ogranicza możliwości oczekiwanego rozwoju. Każdy zapewne słyszał, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz – ale kto tak naprawdę nad tym się zastanawiał? Oferujemy możliwość współpracy indywidualnej z kreatorem wizerunku, z którym określicie Państwo swój cel oraz program, który pozwoli na jego osiągnięcie. Na tworzenie spójnego wizerunku, pasującego do figury, wieku, pozycji zawodowej, typu urody czy miejsca zamieszkania składa się: spotkanie wstępne z teorią zasad budowania garderoby, analiza kolorystyczna, przegląd garderoby, stworzenie własnej listy must have, zakupy ze stylistą, lekcja stylu, lekcja makijażu oraz dopasowanie fryzury do kształtu twarzy. Naszym celem jest odnalezienie Państwa indywidualnego stylu oraz nauczenie samodzielnego budowania wizerunku.

KORPORACJE

Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku osób publicznych, pracowników instytucji różnych sektorów, od małych i średnich przedsiębiorstw aż po międzynarodowe korporacje.
Dla firm tworzymy między innymi księgę wizerunku. Jest to zestaw reguł oraz konsekwentnie zaprojektowanych wzorców, które mają budować pozytywne wyobrażenia o marce lub produkcie oraz utrwalać pożądane opinie wśród pracowników, partnerów i klientów, tworząc spójną komunikację wizualną firmy. Nad całą zawartością pracujemy wspólnie, tak aby księga mogła stać się Państwa wewnętrznym dokumentem wspierającym wizerunek firmy. Działania takie wspieramy, prowadząc różnego rodzaju szkolenia, warsztaty i konsultacje indywidualne.

AGENCJE

Od ponad 10 lat wspieramy polskie i zagraniczne agencje eventowe i marketingowe w obsłudze ich Klientów. Na swoim koncie mamy już ponad 600 realizacji. Można na nas liczyć w zakresie:

– kreacji eventów tematycznych,

– scenografii
-dekoracji
-charakteryzacji,

– pokazów specjalistycznych,

– kostiumów
,

– stylizacji
.

W swojej ofercie posiadamy atrakcje dla Klientów obejmujące warsztaty tematyczne, szkolenia z zakresu beauty, stylizowane sesje zdjęciowe, pokazy efektów specjalnych, różnego rodzaju show jak i wiele pomysłów, które realizujemy na specjalne zamówienia.